کد خبر: ۱۴۳۴
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳
بر اساس اصل ۱۷۴ قانون اساسی وظیفه سازمان بازرسی کل کشور، نظارت بر حسن اجرای قانون است.

مشاور رسانه‌ای سازمان بازرسی کل کشور در ارتباط با نامه این سازمان به رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، ایمان شمسایی مشاور رسانه‌ای رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: محتوای نامه سازمان بازرسی کل کشور برای انتخاب شهرداران کلی است و اشاره به انتخاب فرد خاصی ندارد.

سازمان بازرسی مخالف شهردار شدن علیرضا زاکانی نیست

وی افزود: مضمون این نامه کلی است و اصلا نام فردی تصریح نشده و اشاره به انتخاب فرد خاصی ندارد. بر اساس اصل ۱۷۴ قانون اساسی وظیفه سازمان بازرسی کل کشور، نظارت بر حسن اجرای قانون است.

بنا بر این گزارش، عصر امروز مطلبی از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شد که سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای خطاب به مهدی چمران با انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران مخالفت کرده است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲|
در انتظار بررسی: ۰|
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۴۷ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
0
0
پسته بی مغز چون لب وا کند ...

اخه سازمان بازرسی اینطوری که میگین داری خودتون رو زیر سوال می برین که! چه طور؟

به این صورت که با توجه به رویکرد و عملکرد آقای زاکانی در چند سال اخیر حول مبارزه با فساد و فاسدان دانه درشت و متصل به بدنه اصلی نظیر برادر رییس جمهور دسته خالی با کمترین جایگاه قدرت، آیا ایشان را برازنده جایگاه شهرداری نمی داند در حالی که مبارزه با فساد و فاسدان از وظیفه سازمان بازرسی به دور نیست تا حال چه کردند حول این محور؟!

یا آقایان سازمان بازرسی که بعد از پذیرش ایشان نامه ارسال کردند از خودشان جایگاهشان یا عملکرد مجهول گذشته شان یا به خطر افتادن منافع آینده شان می ترسند؟!

مگر زمان جنگ تحمیلی که اکثر فرمانده ها بر اساس تقوا و عملکرد میدانی عالی انتخاب می شدند نظیر شهید برونسی و شهید همت و باقری و باکری ... و چه شگفتی ها که نمی آفریدند و چه اقدامات ارزنده ای نداشتند، الان مشکل چیست؟!

چه بسا اینکه آقای زاکانی حدود دوازده سال نماینده مجلس بودند و در قوه مقننه فعالیتهای جدی داشتند و دستی در آتش دارند مناظرات انتخاباتی ایشان و صحبت های با دلیل و منطق و مدرک از سواد بالای ایشان در زمینه های مختلف حکایت داشت پس مشکل از شماست نه زاکانی .

زاکانی کسی است که برای مبارزه با فساد تا پای تهدید به خانواده اش ایستاد و با این چیزها پا پس نکشید ایشان فردی قاطع با سواد و متخصص و محقق هست
پاسخ
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۹ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
0
0
سازمان بازرسی اول توضیح بدهد که چرا و با چه هدفی و به چه لزومی جناب طاهری مسئول ورزش سازمان بازرسی کشور با المپیک توکیو رفته ایا ضرورت داشته این سفر برای ایشون ؟؟!! اول رفتارهای در چارچوب خودشونو درست کنند سازمان بازرسی اگر تا الان وظیفه شو خوب انجام میداد این همه فساد در قسمت های مختلف جامعه دیده نمی شد
پاسخ