کد خبر: ۳۱۰۹
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
چگونه می‌توان آژانس را به عنوان یک نهاد جدی، حرفه‌ای و بی طرف دید، در حالی که اجرای رژیم پادمانی خود را بطور برابر و عادلانه برای تمامی اعضایش دنبال نمی‌کند؟

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین المللی در وین، گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته‌ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می‌فرستد.

واکنش ایران به اظهارات گروسی درباره برنامه هسته‌ای اسرائیل

به گزارش اکوپل نیوز، کاظم غریب آبادی سفیر ایران نزد سازمان‌های بین المللی در وین در واکنش به اظهارات مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درخصوص دلیل سکوت در برابر برنامه هسته‌ای اسرائیل، با انتشار توییتی نوشت:

فایده عضویت در معاهده عدم اشاعه و اجرای کامل پادمان‌های آژانس چیست؟ چگونه می‌توان آژانس را به عنوان یک نهاد جدی، حرفه‌ای و بی طرف دید، در حالی که اجرای رژیم پادمانی خود را بطور برابر و عادلانه برای تمامی اعضایش دنبال نمی‌کند؟

وی گفت: سکوت و غفلت در برابر برنامه هسته‌ای اسراییل پیام منفی به اعضای ان پی تی می‌فرستد مبنی بر این که «عضویت در معاهده مساوی است با پذیرش قوی‌ترین راستی آزمایی و نظارت، در حالی که بیرون ماندن از آن به معنای رهایی از هرگونه تعهد و انتقاد و حتی دریافت پاداش است!».

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر