کد خبر: ۳۲۹۶
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: آزادراه تهران شمال تا سوم آبان ماه ۱۴۰۰ کماکان مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ادامه عملیات عمرانی منجر به انسداد مسیر در آزادراه تهران شمال خبر داد و گفت: این آزادراه تا سوم آبان ماه ۱۴۰۰ کماکان مسدود است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد شیرانی، از ترافیک نیمه سنگین در محور‌های منتهی به شمال کشور خبر داد و گفت: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا کندر و محدوده‌های سرودار، وینه، خوشبختی و محدوده‌های سدکرج و سد سیاه بیشه ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده‌های لاسم، آب اسک، وانا و سه راهی چلاو نیمه سنگین است، افزود: در آزادراه قزوین – رشت در محدوده رودبار نیز وضعیتی مشابه گزارش شده و ترافیک نیمه سنگین است.

آزادراه تهران شمال تا سوم آبان ماه بسته است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ترافیک مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه و در محدوده گیلاوند را نیز نیمه سنگین توصیف کرد.

سرهنگ شیرانی از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری نیز خبر داد و اضافه کرد: ترافیک در آزاد راه قزوین – کرج محدوده پل فردیس نیز نیمه سنگین گزارش شده است.

بارش برف و باران در برخی از محور‌ها

وی در مورد وضعیت جوی نیز اظهار داشت: گزارش‌ها حاکی از بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان خراسان رضوی است و در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان، گیلان و مازندران نیز بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ادامه عملیات عمرانی منجر به انسداد راه در آزادراه تهران شمال خبر داد و گفت: عملیات عمرانی در آزادراه تهران شمال که از ابتدای این هفته شروع شده و باعث انسداد این آزادراه شده به مدت ۶ روز دیگر تمدید شده و بر این اساس این آزادراه تا سوم آبان ماه ۱۴۰۰ کماکان مسدود است.

سرهنگ شیرانی در پایان خاطر نشان کرد: رانندگان و مسافران عزیز می‌توانند از جاده کرج چالوس، جاده هراز و جاده فیروزکوه تردد کنند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر