کد خبر: ۳۷۵۰
۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
معاون اول رییس جمهوری:
مشکلی از نظر تعداد واکسن در کشور وجود ندارد و باید روند تزریق دُز سوم بر اساس اولویت‌بندی‌های مشخص تسریع شود.

معاون اول رییس جمهوری ضمن تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: با تلاش‌های دولت در واردات واکسن و نیز همت تولیدکنندگان داخلی، مشکلی از نظر تعداد واکسن در کشور وجود ندارد و باید روند تزریق دُز سوم بر اساس اولویت‌بندی‌های مشخص تسریع شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، محمد مخبر در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا که پیش از ظهر امروز برگزار شد، با اشاره به آغاز پیک جدید کرونا در برخی کشور‌ها با وجود واکسیناسیون، گفت: اگرچه واکسیناسیون در کشور با سرعت در حال انجام است، اما بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی می‌تواند تمام زحمات و دستاورد‌های دولت، تلاش کادر درمان و همکاری‌های خود مردم در مقابله با کرونا را از بین ببرد.

روند تزریق دُز سوم بر اساس اولویت‌های مشخص تسریع شود

معاون اول رییس جمهوری بر لزوم رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در کشور تاکید کرد و از رسانه‌ها خواست با آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی دقیق، هشدار‌های لازم را به جامعه منتقل کنند تا سطح رعایت اصول بهداشتی کاهش پیدا نکند.

وی با اشاره به آغاز روند تزریق دُز سوم واکسن در کشور افزود: خوشبختانه با تلاش‌های گسترده دولت در امر واردات واکسن و نیز همت تولیدکنندگان داخلی، مشکلی از نظر تعداد واکسن در کشور وجود ندارد و باید روند تزریق دُز سوم بر اساس اولویت‌بندی‌های مشخص تسریع شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر