کد خبر: ۳۹۰۹
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
علی‌رغم تلاش دشمنان، محور مقاومت با مرکزیت ایران کاری کرد که امریکا منطقه را ترک کند همچنین به علاوه از گردنه سخت تحریم عبور کردیم.

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه اینکه باید ژرفای امنیت را با سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ گفت: ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسوولان خواهد بود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین «سید اسماعیل خطیب» در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان تهران، ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه (س) گفت: روایات زیادی در مورد حضرت فاطمه معصومه (س) داریم، محور و مرکزیت انقلاب، علم و دانش هم پیرامون مرقد این حضرت است.

وزیر اطلاعات: از گردنه سخت تحریم عبور کردیم

وزیر اطلاعات با اشاره به وحدت و همدلی در میان مسوولان استان تهران ادامه داد: امید است تحولی را در جهت ایران قوی در استان به وجود بیاورید.

خطیب با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت‌ها و پیروزی‌ها خیلی بیشتر از چالش‌ها و مشکلات است، تصریح کرد: در راس نظام، رهبری شجاع و قاطع و رییس جمهوری ارزشی و مردمی و هماهنگی خوبی میان قوا داریم، ضمن اینکه اقتدار ما در منطقه، اقتدار نیرو‌های مسلح و امنیت کشور هم از دیگر فرصت‌های قابل توجه است.

وی با اشاره به تلاش آمریکا و غربی‌ها جهت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: علی‌رغم تلاش دشمنان، محور مقاومت با مرکزیت ایران کاری کرد که امریکا منطقه را ترک کند همچنین به علاوه از گردنه سخت تحریم عبور کردیم.

وریر اطلاعات تاکید کرد: همت دولت در زمینه تامین واکسن را شاهد بودیم و دولت تلاش خواهد کرد در مورد ارز، معیشت و کالا‌های اساسی نیز به موفقیت برسد.

حجت الاسلام خطیب ادامه داد: به امنیت پایدار رسیده ایم که باید به ژرفای آن افزود و آن را با سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ چرا که دشمن دست از دشمنی و غداری برنمی‌دارد و باید با حرکت جهادی، ارزشی و انقلابی، سرمایه اجتماعی مردمی را ارتقا دهیم. ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسوولان خواهد بود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر