کد خبر: ۴۸۲۱
۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
در ماه‌های آینده با تصمیماتی که گرفته شده، وضعیت خیلی بهتری خواهیم داشت و نتایج خود را قطعاً نشان خواهد داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ماه‌های آینده با تصمیماتی که گرفته شده، وضعیت خیلی بهتری خواهیم داشت و نتایج خود را قطعاً نشان خواهد داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی، همزمان با سالروز حماسه ۹ دی شامگاه امشب در مسجد جامع ابوذر تاکید کرد: باید شرایط نامساعد کنونی را که مردم در آن به سر می‌برند ترمیم و بهسازی کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در روز ۹ دی ماه، دشمن از ملت ایران مایوس شد، اظهار کرد: مردم انقلابی، عاشورایی و حسینی ما در سال ۸۸، حضور متفاوتی از خود نشان دادند.

وزیر کار: با اقدامات انجام شده، ماه‌های آینده وضعیت بهتر می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: دشمن، تمام تلاش خود را برای انتقام گرفتن از ملت ایران به کار گرفته است و می‌داند که این نظام و انقلاب با ده‌ها هزار شهید، آسیب نخواهد دید.

عبدالملکی یادآور شد:، اما دشمن با برخی اقدامات به دنبال انتقام گرفتن و ضربه زدن به ملت ایران است و یکی از این راه‌ها مسائل اقتصادی است؛ بنابراین وظیفه ما این است که با خدمت رسانی به ملت و حل مشکلات آنان این مکر و فریب دشمن را هم زمین بزنیم.

عبدالملکی افزود: دولت سیزدهم، در شرایطی کار را آغاز کرد که حقیقتاً مشکلات بسیار زیادی وجود داشت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: رئیس جمهور به ما دستور داده اند که وقت خود را صرف خدمت به مردم کنیم و به دنبال این که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده، نباشیم.

عبدالملکی، خطاب به نمازگزاران و مردم حاضر در این مراسم گفت: دولت واقعاً در شرایط سختی کار خود را شروع کرد.

وی افزود: رئیس‌جمهور مرتبا، نشست‌های اقتصادی را با وزرای مربوطه برگزار و گزارش‌های بیکاری، گرانی و معیشت مردم را از مسئولان دریافت و برای آن چاره اندیشی می‌کنند.

وی تصریح کرد: یقیناً نتیجه این تلاش‌ها به زودی، خود را نشان خواهد داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تغییرات مدیریتی در دولت اشاره کرد و گفت: قطعا" در انتخاب افراد دقت مضاعفی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: مدیران کارآمد، فساد تیز، انقلابی، دستپاک و مردمی با این پنج شرط به کار گرفته خواهند شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یادآور شد: همزمان رصد مسائل و مشکلات در سطوح مختلف انجام می‌شود، رئیس جمهور تاکنون نزدیک به ۱۳ سفر استانی داشته و در هر سفر تعدادی از وزرا، ایشان را همراهی می‌کنند.

عبدالملکی، هدف از این سفر‌ها را بررسی مشکلات مردم از نزدیک عنوان کرد و گفت: یقیناً این سفر‌ها به آشنایی با مشکلات مردم و حل و رفع آن‌ها منجر می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بنا داریم هر ماه به اتفاق معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یک مسجد را در تهران یا شهرستان‌ها برای حل مشکلات مردم انتخاب کرده و در آن حضور داشته باشیم و مشکلات را از نزدیک بررسی و رفع کنیم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر