کد خبر: ۴۸۵۵
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
در پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور «غلام شه بخش» همراه با پنج شرور مسلح دیگر به هلاکت رسیده و پنج تن از آنان نیز زخمی شدند.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از هلاکت «غلام شه بخش» و پنج شرور مسلح دیگر در درگیری با رزمندگان این قرارگاه در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز، روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی درگیری‌های چند روز اخیر رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور، امروز شنبه ۱۱ دیماه ۱۴۰۰ رزمندگان این قرارگاه با رصد دقیق و عملیات پیچیده اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه و مقر استقرار تعدادی از اشرار مسلح معروف در منطقه عمومی کورین سیستان و بلوچستان شدند.

سپاه پاسداران: ۵ شرور مسلح کشته و ۳ بسیجی به شهادت رسیدند

این اطلاعیه می‌افزاید: در این درگیری شدید «غلام شه بخش» همراه با پنج شرور مسلح دیگر به هلاکت رسیده و پنج تن از آنان نیز زخمی شدند. همچنین مخفیگاه و مقر اشرار مسلح بطور کامل منهدم شد.

در این درگیری که در جوار یکی از روستا‌های منطقه انجام پذیرفت تعداد سه تن از رزمندگان بومی و بسیجی مدافع امنیت مردم که برای نجات خانواده‌های که اشرار به عنوان سپر انسانی خود قرار داده بودند به شهادت رسیدند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر