کد خبر: ۴۹۶۶
۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که محمدباقر قالیباف عضویت در هیئت امنایی دانشگاه‌های علوم پزشکی و تهران را نپذیرفته‌ است.

درحالی که طی روز‌های گذشته اخباری مبنی بر عضویت رئیس مجلس در هیئت امنای دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شده است، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که دکتر قالیباف عضویت در هیئت امنای این دو دانشگاه را رد کرده و نپذیرفته است.

به گزارش اکوپل نیوز، در پی انتشار حکم عضویت دکتر محمدباقر قالیباف در هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی تهران، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی به عضویت آقای دکتر محمدباقر قالیباف در هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی نظر داشتند، اما رئیس مجلس ضمن تشکر از این ابراز لطف، موافقت خود را با این پیشنهاد اعلام نکردند.

محمدباقر قالیباف عضویت در هیئت امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی و تهران را رد کرد

همچنین لازم به ذکر است علی‌رغم پیشنهاد عضویت در هیأت امنای دانشگاه تهران ازسوی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری ورئیس محترم دانشگاه تهران، به‌دلیل مشغله‌های کاری و عدم امکان حضور در جلسات، این پیشنهاد نیز در همان زمان رد و بر انتخاب فرد دیگری به جای آقای دکتر قالیباف تاکید شده بود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر