کد خبر: ۴۹۹۶
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۰ دی ماه اطلاعات آگهی مزایده املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر می‌شود.

سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: املاک و مستغلات این سازمان به مزایده گذاشته می‌شود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده سراسری ۱۱۲۳ املاک و مستغلات این سازمان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد) در بهمن ماه سالجاری برگزارخواهد شد.

املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی به مزایده گذاشته می‌شود

طبق این گزارش، ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۰/۱۴۰۰ اطلاعات این آگهی در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت، ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۲/۱۱/۱۴۰۰ خواهد بود.

قیمت پیشنهادی متقاضیان می‌بایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.

بر این اساس بسته پیشنهادات نیز ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۳/۱۱/۱۴۰۰ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند؛ حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

آگهی مربوط به مزایده مذکور در روزنامه‌های «حمایت» چاپ روز شنبه مورخ ۱۸ دی ماه و «ایران» چاپ روز یکشنبه مورخ ۱۹ دی ماه منتشر خواهد شد و برای عموم مردم قابل دسترس است.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات و آگاهی از شرایط می‌توانند به نمایندگی‌های سازمان در سراسر کشور مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید به عمل آورند.

ضمناً رعایت موارد ذیل الزامی می‌باشد:

۱-برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می‌باشد و کلیه‌ی مراحل فرایند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادات در بستر سامانه مذکور انجام می‌پذیرد.

۲-متقاضیان شرکت در مزایده می‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با شماره ۱۴۵۶ مرکز راهبری و پشتیبانی تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی به نشان setadiran.ir مراجعه نمایند.

۳-خریداران محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدید از املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن ۴۴۹۰۷۶۰۲ و ۴۴۹۰۳۳۷۲ هماهنگی لازم بعمل آورند.

۴-شرکت کارمندان دولت در مزایده منع قانونی دارد.

۵- متقاضیان محترم جهت اخذ اطلاعات و آگاهی از شرایط و نحوه انعقاد قرارداد به نمایندگی‌های سازمان مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید بعمل آورند.

۶-املاکی که دارای شریک مشاعی بوده و همچنین املاکی که فاقد سند مالکیت ثبتی می‌باشند تخلیه بر عهده خریدار است و از طریق تنظیم صلح نامه واگذار می‌گردد.

۷-همزمان با انعقاد قرارداد با برنده مزایده، در املاکی که فاقد مفاصاحساب شهرداری و اداره امور مالیاتی باشد به برنده وکالت داده می‌شود تا ظرف مدت ۲ ماه از تاریخ عقد، ضمن مراجعه به مبادی ذیربط اقدامات لازم جهت اخذ مفاصا حساب‌ها و استعلامات مربوطه به عمل آورد. در صورت عدم اقدام در موعد مقرر سازمان مسئولیتی در قبال پرداخت بدهی‌ها و خسارات احتمالی نخواهد داشت. هرگاه که مبلغ لازم جهت تسویه مفاصاحساب ماخوذه بیش از مبلغ قرارداد فیمابین باشد سازمان حق فسخ قرارداد را برای خود محفوظ می‌دارد.

۸- در فروش اقساطی، برندگان ملزم به پرداخت سود اقساط به میزان سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار در قرارداد‌های فی مابین می‌باشند.

۹-قیمت پیشنهادی متقاضیان املاک مطرح در مزایده میبایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.

۱۰-حضور متقاضیان محترم در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر