کد خبر: ۵۰۷۲
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹
بنیاد مسکن از حدود ۴۰۰ هزار باب منزل مسکونی مورد تعهد خود در حال حاضر ۲۱۲ هزار منزل مسکونی شهری و روستایی را در دست ساخت دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی ۲۱۲ هزار واحد از واحد‌های طرح جهش ملی مسکن در نقاط مختلف کشور آغاز شده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایرنا، اکبر نیکزاد ثمرین اظهار داشت: بنیاد مسکن از حدود ۴۰۰ هزار باب منزل مسکونی مورد تعهد خود در حال حاضر ۲۱۲ هزار منزل مسکونی شهری و روستایی را در دست ساخت دارد.

وی افزود: بنیاد مسکن ۱۵۸ هزار باب منزل مسکونی روستایی و ۵۳ هزار منزل مسکونی شهری را در دست ساخت دارد و مابقی منازل مسکونی را نیز در حال پیگیری برای شروع به ساخت هستیم.

رییس بنیاد مسکن: ساخت ۲۱۲ هزار واحد مسکن ملی آغاز شده است

رئیس بنیاد مسکن کشور ابراز امیدواری کرد: تعداد منازل مسکونی مورد تعهد بنیاد تا پایان سال جاری به ۴۰۰ هزار باب در کشور برسد.

نیکزاد در خصوص پرداخت تسهیلات یادآور شد: پرداخت تسهیلات روستایی ابتدا ۱۰۰ میلیون تومان بود که اکنون به ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

وی ادامه داد: در منازل شهری هم میزان تسهیلات از ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان بسته به موقعیت مکانی منازل مسکونی متغیر است و در تهران نیز این رقم ۴۰۰ میلیون تومان است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر