کد خبر: ۶۲۷۹
۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
ناصر بختیاری با حکم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به عنوان مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا منصوب شد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ناصر بختیاری را به عنوان مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا منصوب کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا، ناصر بختیاری طی سال‌های ۱۳۸۸ لغایت ۱۳۹۲ به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا مشغول به کار بود و بعد از آن نیز به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان منصوب شده بود.

در سوابق وی می‌توان به معاونت استانداری کهکیلویه و بویر احمد، عضویت هیأت مدیره شرکت‌های صنعتی ایران و مدیریت بخش‌های مختلف شهرداری تهران اشاره کرد.

«ناصر بختیاری» مدیرعامل رجا شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید رجا، یکشنبه۸ اسفند ۱۴۰۰ در دفتر مرکزی این شرکت با حضور معاون اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی، مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)، اعضای هیأت مدیره و برخی معاونین و مدیران شرکت رجا برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر و تکریم از زحمات مهندس محمد رجبی در کسوت مدیرعامل شرکت رجا، مهندس ناصر بختیاری جایگزین ایشان شد و به عنوان نائب رئیس هیأت مدیره رجا تعیین گردید.

همچنین از خدمات مهندس علیرضا محمودی به عنوان رئیس هیأت مدیره رجا تقدیر و مهندس محمد رجبی مدیرعامل سابق رجا جایگزین ایشان شد.

مهندس بختیاری در مراسم معارفه خود ابراز امیدواری کرد شرکت حمل و نقل ریلی رجا در دوره جدید فعالیت‌ها با بهره‌گیری از تجربیات مدیران و کارشناسان این حوزه، خدمات مسافری و ریلی را از نظر کمی و کیفی توسعه دهد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر