کد خبر: ۶۴۱۰
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
مجلس پزشکان عمومی و متخصص و فرهنگیان شاغل در مناطق محروم کشور با درآمد سالیانه تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان را از پرداخت مالیات معاف کرد.

نمایندگان مردم در مجلس پزشکان عمومی و متخصص و فرهنگیان شاغل در مناطق محروم کشور با درآمد سالیانه تا سقف ۲۴۰ میلیون تومان را از پرداخت مالیات معاف کردند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (شنبه ۱۴ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور بازگشتی از کمیسیون تلفیق لایحه بودجه؛ با اصلاح جزء الحاقی ۱ تبصره ۱۲ ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

پزشکان و فرهنگیان شاغل در مناطق محروم با حقوق ماهانه ۲۰ میلیون از پرداخت مالیات معاف شدند

براساس جزء الحاقی ۱ تبصره ۱۲ ماده واحده لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور؛ پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص، فرهنگیان، آموزگاران، دبیران، مشاوران و مربیان تربیتی شاغل در مناطق کمترتوسعه یافته و محروم کشور و صعب العبور و مناطق کوهستانی از پرداخت مالیات سالانه تا سقف دو میلیارد و چهارصد میلیون (۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال معاف می‌باشند.

در جزء الحاقی ۲ نیز آمده است:

جزء الحاقی ۲- اعضای هیأت علمی بالینی تمام وقت جغرافیائی و نیز پزشکان متخصص و فوق تخصص بالینی تمام وقت جغرافیائی شاغل در بخش‌های دولتی، مشمول پرداخت مالیات موضوع این جزء به نرخ ده درصد (۱۰%) هستند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر