کد خبر: ۷۷۶۳
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد:
تخصیص ۵.۵ میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت، تنها برای تجهیز زیرساخت‌های هفت منطقه آزاد جدید نیست، بلکه به همه دستگاه‌های دولتی اختصاص خواهد یافت.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در خصوص انتشار خبری مبنی بر «تخصیص ۵.۵ میلیارد یورو برای تجهیز زیرساخت‌های مناطق آزاد کشور از طریق تهاتر نفت» در رسانه‌های خبری اصلاحیه‌ای صادر کرد.

تخصیص ۵.۵ میلیارد یورو برای تجهیز زیرساخت‌های ۷ منطقه آزاد جدید نیست

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فرینا، در پی اصلاح خبر منتشر شده از سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در رسانه‌های خبری مبنی بر «تخصیص ۵.۵ میلیارد یورو برای تجهیز زیرساخت‌های مناطق آزاد کشور از طریق تهاتر نفت» به اطلاع می‌رساند؛ در لایحه بودجه ۱۴۰۱ دولت، ۵.۵ میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت برای کل وزارت خانه کشور در نظر گرفته شده بود که از بودجه ۱۴۰۱ حذف شد، لذا تصمیم گیری برای تخصیص این اعتبار به ستاد تدابیر ویژه اقتصادی دولت ارجاع شد که از آن طریق دستگاه‌های دولتی می‌توانند پس از اعلام نیازهایشان و بررسی ستاد از این ظرفیت استفاده کنند.

بر همین اساس، تخصیص ۵.۵ میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت، تنها برای تجهیز زیرساخت‌های هفت منطقه آزاد جدید نیست، بلکه به همه دستگاه‌های دولتی اختصاص خواهد یافت.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر