کد خبر: ۷۷۷۰
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:
سازمان تعاون روستایی در راستای خرید محصولات کشاورزی تولیدی توسط کشاورزان با ایجاد ۲۲۰ روستا بازار فعال در حال خدمت رسانی و توزیع کالا و مایحتاج به روستاییان است.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: طبق آمار دریافتی طی سال گذشته مجموعا در فروشگاه‌های مصرف و مراکز عرضه و روستا بازار‌های تحت پوشش کالا‌های متعدد مصرفی و تنظیم بازاری به ارزش یکصد هزار میلیارد ریال توزیع شده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از پات، اسماعیل قادری‌ فر از ایجاد ۲۲۰ روستا بازار و ۱۸۰۰ فروشگاه مصرف فعال در کشور خبر داد و گفت: سازمان تعاون روستایی در راستای خرید محصولات کشاورزی تولیدی توسط کشاورزان با ایجاد ۲۲۰ روستا بازار فعال در حال خدمت رسانی و توزیع کالا و مایحتاج به روستاییان است.

ایجاد ۲۲۰ روستا بازار و ۱۸۰۰ فروشگاه مصرف فعال در کشور

وی ادامه داد: برنامه گسترش تا ۵۲۴ روستا بازار در دستور کار سازمان مرکزی تعاون روستایی قرار دارد.

قادری فر افزود: طبق آمار دریافتی طی سال گذشته مجموعا در فروشگاه‌های مصرف و مراکز عرضه و روستا بازار‌های تحت پوشش کالا‌های متعدد مصرفی و تنظیم بازاری به ارزش یکصد هزار میلیارد ریال توزیع شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان مرکزی روستایی در ارتقاء سطح فروشگاه‌ها و مراکز عرضه محصولات کشاورزی، افزود: تعاون روستایی بنا دارد در جهت رسیدن به اهداف و چشم انداز‌های سازمان در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به اعضا و جامعه روستایی کشور و در جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، با اتکا به زیر ساخت‌های موجود و در اختیار داشتن ۳۰ برند محصولات تولیدی شبکه به همراه استار تاپها، کارخانجات و کارگاه‌های متعدد صنایع تبدیلی و تکمیلی و مراکز خرید و نگهداری و عرضه محصولات و شبکه حمل و نقل متعلق به تعاونی‌ها به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان با اولویت کشاورزان تحت پوشش شبکه اقدام کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: در جهت دستیابی به این هدف، ایجاد و توسعه مراکز خرید و جمع آوری محصولات کشاورزی به منظور تحقق تجارت بین شبکه‌ای و تامین کالا‌های مورد نیاز در فروشگاه‌ها و روستابازار‌ها بطور جدی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی یادآور شد: در حال حاضر مجموعا تعداد ۱۸۰۰ فروشگاه مصرف فعال در امر تهیه و توزیع کالا‌های اساسی و مصرفی مورد نیاز روستاییان فعالیت می‌کنند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر