کد خبر: ۷۸۲۲
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
هیات مدیره بیمه ایران در استمرار سیاست‌های کلان مدیریت شرکت مبنی بر پایبندی و تعهد به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، به صورت گسترده و موثر در «کمپین آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد» شرکت می‌کند.

هیات مدیره بیمه ایران در استمرار سیاست‌های کلان مدیریت شرکت مبنی بر پایبندی و تعهد به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، به صورت گسترده و موثر در «کمپین آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد» شرکت می‌کند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از بیمه ایران، بنا به مصوبه یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ هیات مدیره شرکت، موضوع مشارکت بیمه ایران در کمپین مسئولیت اجتماعی با عنوان «کمپین آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد»، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با عنایت به تصمیمات جلسه ۱۵ فروردین وزارت امور اقتصادی ودارایی با پرداخت مبلغ نقدی به حساب مورد نظر موافقت شد.

مشارکت بیمه ایران در کمپین آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد

این گزارش حاکیست، شرکت سهامی بیمه ایران در چارچوب ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود به ویژه در دوران سخت شیوع کرونا و تلاش همگانی برای مهار آن، سال قبل نیز علاوه بر پرداخت هزینه ۷۰ میلیاردی خرید یک دستگاه سی تی اسکن و اهدای آن به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نسبت به طراحی بیمه مخصوص مدافعین سلامت کشور، تفاهم نامه با انجمن خیرین مدرسه ساز و ارسال تجهیزات و مخازن آبرسانی برای مناطق محروم خوزستان، اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان، استمرار ارایه خدمات به زیاندیدگان بیمه توسعه، اهدای ده‌ها کلاه کاسک رایگان به موتورسواران و... نیز اقدام کرده است.

گفتنی است، شرکت بیمه ایران چند سال پیش به عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای کشور «لوح اهتمام مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران» را کسب کرده بود. این جایزه برای نخستین دوره خود، پس از ارزیابی کارشناسان دبیر خانه دائمی از فعالیت‌ها و فرایند‌های جاری بیمه ایران و در حضور «جان بولتون» مسئول شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا و جمعی از مسوولان کشوری به این شرکت اهدا شد.

همچنین، در نخستین جشنواره روابط عمومی و مسؤولیت اجتماعی که سال قبل با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ اقتصادی و تجاری کشور، با هدف "کمک به اعتلای فعالیت‌های مسؤولیت اجتماعی در سازمان‌ها و بهینه سازی آنها" در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد " نشان عالی مسؤولیت اجتماعی" از سوی هیات داوران به بیمه ایران اهدا گردید.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر