کد خبر: ۷۸۷۵
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد؛
در سال ۱۴۰۰ در مجموع میزان ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۳۲۸ هزار لیتر انواع سوخت شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید و روغن همچنین گاز طبیعی و گاز مایع در بین کشاورزان و روستاییان توزیع شده است.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از توزیع بیش از ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون لیتر مواد سوختی توسط شبکه تعاونی‌های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اسماعیل قادری فر اظهار کرد: در سال گذشته در مجموع میزان ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۳۲۸ هزار لیتر انواع سوخت شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید و روغن همچنین گاز طبیعی و گاز مایع در بین کشاورزان و روستاییان توزیع شده است.

توزیع بیش از ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون لیتر مواد سوختی بین کشاورزان و روستایبان

وی با اشاره به مسئولیت شبکه تعاونی‌های روستایی و کشاورزی در تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان و روستائیان کشور افزود: این میزان مواد سوختی توسط حدود ۶ هزارو ۴۰۰ جایگاه عرضه سوخت و فروشگاه مواد سوختنی فعال متعلق به تعاونی‌های روستایی در سطح کشور توزیع شده است.

قادری فر یکی از مهم‌ترین رسالت‌های شبکه تعاون روستایی، عاملیت توزیع مواد سوختی بین روستاییان و کشاورزان دانست و تصریح کرد: ساماندهی و بهینه سازی جایگاه‌ها و فروشگاه‌های مواد سوختی توسط شبکه‌های استانی و شهرستانی در حال انجام هست.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، افزود: شبکه عظیم تعاون روستایی در امر سوخت رسانی به اعضا و بخش کشاورزی در سطح کشور سهم عمده و نقش بسزایی دارد.

وی در پایان یادآور شد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستا‌ها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر