کد خبر: ۷۸۷۶
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
مهدیه ساعدی با حکم مدیرعامل بیمه ایران به سمت سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

برای نخستین‌ بار در بیمه ایران یکی از بانوان همکار به عنوان بالاترین مقام اجرایی بیمه استان منصوب شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از بیمه ایران، مهدیه ساعدی که پیش از این رییس شعبه زاهدان بود، با حکم حسن شریفی مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بیمه ایران به سمت سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران استان پهناور سیستان و بلوچستان منصوب شد.

در مراسم معارفه ایشان که با حضور حسن شریفی برگزار شد، مدیرعامل بیمه ایران در سخنانی با اشاره به اینکه در راستای سیاست‌های دولت مردمی و با هدف تکریم مقام والای زن در نظام تصمیم گیری شرکت این انتصاب صورت گرفته است، افزود: انتخاب «ساعدی» اولین قدم برای هموار نمودن مسیر صعود و ترقی سازمانی بانوان همکار است.

انتصاب نخستین مدیر زن در بالاترین مقام اجرایی بیمه ایران استان سیستان و بلوچستان

رییس هیأت مدیره بیمه ایران در ادامه اضافه کرد:به دلیل تدابیر و تلاش‌های قابل ستایش «راستگو» مدیر کل قبلی استان، فضای همدلی خوبی میان همکاران بوجود آمده است و همین موضوع وظیفه و رسالت مدیرکل جدید را سنگین‌تر از قبل می‌نماید.

بنا به این گزارش، حمایت‌های همه جانبه از مدیر منصوب شده نیز از جمله موضوعاتی بود که مورد تاکید مدیر عامل بیمه ایران قرار گرفت.

در ادامه این جلسه، راستگو در سخنانی، ضمن سپاسگزاری از حضور مدیرعامل و هیات همراه در استان سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه این اولین بار است که مدیرعامل در این استان حضور پیدا می‌کنند، گزارشی از عملکرد خود در زمان تصدی ارائه کرد.

در ادامه مراسم، ساعدی نیز در سخنانی ضمن تشکر از اعتماد مدیریت ارشد شرکت، حفظ و ارتقای افتخارات بیمه ایران در استان را با همدلی همکاران وظیفه اصلی خود برشمرد و گفت: از همه همکاران تقاضا دارم با اتکا به انسجامی که وجود دارد تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف والای سازمانی مبذول دارند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر