کد خبر: ۷۹۵۲
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴
در صورت تصویب آیین نامه واردات خودرو در دولت، همه افراد با اعلام منشاء ارز خود و تایید بانک مرکزی، می‌توانند اقدام به واردات خودرو کنند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای تنظیم بازار، واردات خودرو به کشور با پایه ۷ تا ۲۰ هزار دلار صورت خواهد گرفت.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از صدا و سیما، سید جواد حسینی کیا در حاشیه جلسه کمیسیون صنایع با معاونان وزارت صمت، افزود: آیین نامه واردات خودرو در دولت در حال نهایی شدن است و نگاه بر این است که واردات خودرو از خودرو‌هایی با پایه ۷ هزار تا ۲۰ هزار دلار صورت گیرد.

تعداد بازدید : 6

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به متناسب نبودن عرضه و تقاضای خودرو در کشور و ضرورت واردات خودرو برای تامین نیاز مصرف کنندگان، افزود: در صورت تصویب آیین نامه واردات خودرو در دولت، همه افراد با اعلام منشاء ارز خود و تایید بانک مرکزی، می‌توانند اقدام به واردات خودرو کنند.

حسینی کیا همچنین با تاکید بر حرکت خودروسازان کشور به سمت تولید خودرو‌های با کیفیت، گفت: رقابت پذیربودن، صادرات محوری و ارزان بودن قیمت خودرو از نکات مهمی است که مجلس شورای اسلامی بر آن تاکید دارد و این موارد را به خودروسازان نیز اعلام کرده است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر