کد خبر: ۸۱۳۸
۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
نمانیده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی:
منطقه آزاد ارس از پتانسیل‌های صنعتی، کشاورزی و اشتغالزایی برخوردار است و مدیرعامل جدید می‌تواند با شناختی که نسبت به منطقه دارد با بهره مندی از این فرصت طلایی در جهت شکوفایی اقتصادی خطه آذربایجان استفاده کند.

نمانیده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: بومی‌بودن مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس، یک ارزش بزرگ برای ما بود.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از فرینا، حضرت حجت الاسلام و المسلیمن سید محمد علی آل هاشم در دیدار با سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور که امروز چهارشنبه برای معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس به آذربایجان شرقی سفر کرده است افزود: منطقه آزاد ارس از پتانسیل‌های صنعتی، کشاورزی و اشتغالزایی برخوردار است و مدیرعامل جدید می‌تواند با شناختی که نسبت به منطقه دارد با بهره مندی از این فرصت طلایی در جهت شکوفایی اقتصادی خطه آذربایجان استفاده کند.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از دیدگاه مثبت حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم که همسو با دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله) است گفت: ایشان بدون نام بردن از شخص خاصی، همواره بر سر ملاک‌ها نظر داشتند و امروز خرسندیم که توانستیم فردی توانمند، مجرب و بومی را به عنوان سکاندار منطقه آزاد ارس برای فعالان اقتصادی، بومیان و همکارانم در سازمان منطقه آزاد ارس معرفی کنیم.

گفتنی است؛ با حکم دبیر شورایعالی مناطق آزاد، «مجید کیانی» امروز چهارشنبه (۱۱ خردادماه) به عنوان «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس» معرفی می‌شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر