کد خبر: ۸۲۰۸
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷
تمامی امتحانات دانشجویان در روز‌های پیش رو به صورت حضوری برگزار خواهد شد؛ چراکه همه فرآیند‌های در حال انجام در دانشگاه آزاد به صورت حضوری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: تمامی امتحانات پیش روی دانشجویان حضوری است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از ایسنا، محمد مهدی طهرانچی اظهار کرد: ما در تاریخ ۱۴ فروردین ماه دقیقا از زمانی‌ که ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر کشور اعلام کردند، دانشگاه را برای از سرگیری آموزش حضوری به روی دانشجویان بازگشایی کردیم و از همان زمان آموزش را به صورت حضوری پیگیری کردیم.

وی با تاکید بر اینکه ما به جد پای ارائه آموزش حضوری ایستاده‌ایم، ادامه داد: البته از قبل اعلام کرده بودیم که واحد‌ها می‌توانند چند درصد از کلاس‌ها را به صورت مجازی ارائه دهند. اما بعد از گذشت دو هفته از آغاز آموزش حضوری به واحد‌ها اجازه ندادیم که کلاس‌های خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد اعلام شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: ما ارائه کلیه دروس را حضوری کرده‌ایم چراکه ما معتقدیم آموزش حضوی و حضور دانشجویان در دانشگاه یک اصل است و تاکنون در این زمینه نیز موفق عمل کرده‌ایم.

طهرانچی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تمامی امتحانات دانشجویان در روز‌های پیش رو به صورت حضوری برگزار خواهد شد؛ چراکه همه فرآیند‌های در حال انجام در دانشگاه آزاد به صورت حضوری است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر