کد خبر: ۹۵۲۴
۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
اکانت جعلی خبری مبنی بر استعفای انسیه خزعلی داده بود که برخی از رسانه‌ها نیز این خبر را منتشر کرده‌اند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر تقدیم استعفا به رئیس جمهور، گفت: برخی اکانت‌ها جعلی است و متعلق به اینجانب نیست.

به گزارش اکوپل نیوز، انسیه خزعلی امروز جمعه در حساب کاربری خود در توئیتر نسبت به برخی اکانت‌های جعلی واکنش نشان داد؛ اکانت جعلی خبری مبنی بر استعفای وی داده بود که برخی از رسانه‌ها نیز این خبر را منتشر کرده‌اند.

یکی از این اکانت‌های جعلی امروز در توئیتر خبری را به نقل از انسیه خزعلی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری منتشر کرده و نوشته بود: امروز، بعد از حضور در آخرین جلسه معاونت زنان و خانواده در نهاد ریاست جمهوری و ارائه توضیحاتی درباره سفر چندماه پیش پسرم به خارج، استعفای خود را به ریاست محترم جمهوری تقدیم کردم.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری پیشتر نیز در حساب کاربری خود با بیان اینکه گذشت آن دوران که مسئولانی مثل کوه پشت فرزندان خویش می‌ایستادند و صراحتا از ‎مهاجرت و زندگی آن‌ها در خارج از کشور دفاع می‌کردند، گفت: گرچه فرزندم متاهل و مستقل است، اما هرگز قصد مهاجرت نداشته است.

خزعلی اظهار داشت: اما امروز... برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند؛ درحالی که سفر موقت کاری وی جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است، خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد. ‏

واکنش «انسیه خزعلی» به شایعه استعفا

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر