کد خبر: ۳۶۷۱
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۱
مهدی نورعلیشاهی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی نورعلیشاهی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

«مهدی نورعلیشاهی» سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد شد

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به مهدی نورعلیشاهی آمده است:

"جناب آقای مهدی نورعلیشاهی

با عنایت به تعهد، سابقه کاری و تجربه جنابعالی در حوزه رسانه و نظر به توانمندی و روحیه مکتبی که از آن برخوردارید، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تجربه خبرنگاران فرهنگ و رسانه و ظرفیت نیروی انسانی متعهد و متخصص و با امعان نظر به موارد ذیل در انجام اهداف و ماموریت‌های مرکز و وظایف محوله قرین توفیق و تایید باشید.

۱-انعکاس صادقانه و دقیق از فعالیت‌ها و عملکرد تمامی ارکان و اجزای تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۲-ارتباط فعال و موثر با رسانه‌های جمعی، مطبوعات و به ویژه پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در فضای مجازی

۳-برنامه ریزی دقیق به منظور دریافت بدون واسطه نظرات، انتقادات و پیگیری‌های عموم مردم و به طور خاص اهالی فرهنگ و هنر و انتقال به مسئولان وزارتخانه

۴-نظارت و هماهنگی میان مراکز و ادارات روابط عمومی در معاونت ها، سازمان‌ها و مراکز مرتبط با وزارتخانه و نیز ادارات کل استان‌ها به منظور انجام دقیق وظایف و ماموریت‌ها

۵- اداره سامانه‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی وزارتخانه

۶-برنامه ریزی و انجام امور تبلیغاتی، محیطی و اطلاع رسانی برای همکاران در تمامی رده‌ها

۷-جمع‌آوری و تحلیل انتقادات، پیشنهادات و مطالب مرتبط با وزارتخانه که در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود جهت آگاهی مسئولان

انتظار می‌رود گزارش پیشرفت کار‌ها در هر یک از بند‌ها مستمرا به اینجانب ارائه شود.

مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم. "

گفتنی است، مهدی نورعلیشاهی متولد سال ۱۳۵۹ و دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است.

وی بیش از یک دهه رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است و از دیگر سوابق اجرایی نورعلیشاهی می‌توان به رئیس اداره اصناف و خانه‌های مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسس و رئیس موزه ملی مطبوعات، بیش از یک دهه سردبیر و دبیر رسانه‌های مختلف کشور از جمله روزنامه‌های جام جم، ایران و همشهری اشاره کرد.

نورعلیشاهی همچنین دارای تالیفاتی در حوزه ادبیات است.

یادآور می‌شود، پیش از این همایون امیرزاده عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با موعد بازنشستگی وی از خدمات و تلاش‌های امیرزاده قدردانی کرد

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر