کد خبر: ۳۷۶۵
۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
امیر اسدالله زاده ملی پوش پاورلیفتینگ ایران که همراه با تیم ملی در رقابت‌های جهانی نروژ به سر می‌برد از صبح چهارشنبه غیبش زده و هتل تیم را ترک کرده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: موضوع پناهنده شدن ورزشکاران بدنسازی بررسی و رییس فدراسیون توضیحات لازم را خواهد داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل  از ایسنا، کیکاووس سعیدی در مورد پناهنده شدن دو تن از ورزشکاران بدنسازی در جریان مسابقات جهانی اسپانیا، در روز‌های اخیر بیان کرد: اجازه بدهید بررسی دقیق‌تر انجام شود و در اولین فرصت اطلاع رسانی می‌شود.

پناهندگی ۳ ورزشکار تیم ملی بدنسازی ایران در نروژ و اسپانیا

او در پاسخ به این پرسش که رییس فدراسیون نباید در مقابل این اتفاق پاسخگو باشد، تاکید کرد: حتما همه مسئولان ورزش باید در قبال عملکرد و نتایج پاسخگو باشند و مسئول فدراسیون توضیحات لازم را خواهد داد.

سعیدی در مورد اینکه گفته می‌شود به تیم دیگری از این فدراسیون اجازه اعزام به مسابقات داده نشده است، گفت: این موضع در دست برسی است و نتیجه را مسئول فدراسیون اعلام می‌کند.

پناهندگی ۳ ورزشکار تیم ملی بدنسازی ایران در نروژ و اسپانیا

کدام ورزشکاران پناهنده شدند؟

گفتنی است سایت ورزشی "طرفداری" در این زمینه نوشت: «بعد از امیر غلام زادگان و علیرضا پیری دو ملی پوش فیتنس که در جریان مسابقات جهانی بدنسازی اسپانیا از هتل تیم ملی در بارسلون فرار کردند، این بار خبر‌های تلخی از اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ در مسابقات جهانی نروژ به گوش می‌رسد.

به گفته برخی منابع موثق امیر اسدالله زاده ملی پوش پاورلیفتینگ کشورمان که همراه با تیم ملی در رقابت‌های جهانی نروژ به سر می‌برد از صبح چهارشنبه غیبش زده و هتل تیم را ترک کرده است.

بعد از گذشت یک روز هنوز از امیر اسدالله زاده خبری نیست. این سومین ورزشکاری است که از فدراسیون بدنسازی در یک هفته اخیر در مسابقات برون مرزی از تیم جدا می‌شود.»

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر