کد خبر: ۴۸۵۴
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
یحیی رحیم صفوی:
اگر غلطی از دشمنان کشور عزیزمان ایران سر بزند، نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ظرف ۴۸ ساعت تمام منافع دشمنان در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

مشاور فرماندهی معظم کل قوا گفت: این حضور ناوگروه ۷۵ در اقیانوس اطلس و گذر از کانال مانش، مصداق تبدیل شدن ایران به یک قدرت بزرگ منطقه‌ای است که نقش راهبردی نیروی دریایی ارتش بر همگان نمایان شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی که با همراهی دانشجویان دوره دکتری دانشگاه عالی دفاع ملی جهت آشنایی میدانی دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی با ماموریت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش در منطقه یکم امامت حضور یافت، با گرامیداشت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با استناد به سخن فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر راهبردی خواندن نیروی دریایی ارتش، گفت: آمریکا و ایادی استکباری، تهدیدات فراوانی را برای جلوگیری از به نتیجه رسیدن ماموریت ناوگروه ۷۵ نداجا از خود بروز دادند، اما کارکنان ناوگروه ۷۵ بدون توجه به همه تهدیدات ۱۵۰ شبانه روز بدون پهلو گرفتن به کشور دیگری، دریا‌های مواج را پشت سر گذاشتند و مورد استقبال گرم روس‌ها قرار گرفتند.

غلطی از دشمنان سر بزند ۴۸ ساعته همه منافعشان را با خاک یکسان می‌کنیم

مشاور فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: این حضور ناوگروه ۷۵ در اقیانوس اطلس و گذر از کانال مانش، مصداق تبدیل شدن ایران به یک قدرت بزرگ منطقه‌ای است که نقش راهبردی نیروی دریایی ارتش بر همگان نمایان شد.

سرلشکر صفوی به اسکورت کشتی‌های تجاری و نفتکش جمهوری اسلامی ایران توسط ناوشکن‌های نداجا اشاره کرد و افزود: نیروی دریایی راهبردی ارتش، به خوبی به وظیفه خود در اسکورت کشتی‌های تجاری و نفتکش جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد و به ویژه در دریای سرخ عمل می‌کند.

وی خطاب به دشمنان ایران اسلامی هشدار داد: اگر غلطی از دشمنان کشور عزیزمان ایران سر بزند، نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ظرف ۴۸ ساعت تمام منافع دشمنان در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر