کد خبر: ۵۲۵۸
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
روابط عمومی مجلس در اطلاعیه‌ای نقل قول منتشر شده از محمدباقر قالیباف درباره استیضاح وزرای دولت در برخی کانال‌های خبری و حساب‌های توییتری را تکذیب کرد.

در پی انتشار نقل قولی مجعول به نقل از رئیس مجلس درباره استیضاح وزرای دولت، روابط عمومی مجلس شورای اسلامی این خبر منتشر شده در برخی کانال‌های خبری را تکذیب کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، از روز گذشته برخی کانال‌های خبری تلگرام بی‌هویت و برخی حساب‌های توییتری بی‌نام‌ونشان واقعی، مدعی شدند که رئیس مجلس شورای اسلامی استیضاح وزرا را به صلاح ندانسته و گفته که تا فرارسیدن سال جدید هیچ استیضاحی را اعلام وصول نمی‌کنم.

«محمدباقر قالیباف» اظهارنظری درباره استیضاح وزرا نداشته است

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب چنین نقل قولی از آقای دکتر قالیباف به استحضار می‌رساند مواضع رسمی رئیس مجلس تنها از تریبون‌های عمومی و حساب‌های کاربری رسمی ایشان، به اطلاع و سمع و نظر مردم می‌رسد.

متاسفانه از آنجا که در چند هفته اخیر جریانی بی نام و نشان به صورت هدفدار مطالب جعلی را منتشر و آن‌ها را منتسب به رئیس مجلس شورای اسلامی کرده؛ مجدداً از رسانه‌های محترم و خبرنگاران عزیز درخواست می‌کنیم تنها از طریق مراجع رسمی خبر‌ها و اظهار نظر‌های مربوط به رئیس مجلس شورای اسلامی را پوشش بدهند.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر