کد خبر: ۷۷۷۶
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
خبری در برخی کانال‌های خبری از اعتراض محمدباقر قالیباف علیه محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی منتشر شده، اطلاع ما از منابع آگاه بر نادرست بودن این ادعا خبر می‌دهد.

نتیجه جلسه شورای هماهنگی اقتصادی اجماع دولت و مجلس و هماهنگی کامل سران قوا در چگونگی هدفمند کردن یارانه ارز ترجیحی بوده است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از خانه ملت، خبری در برخی کانال‌های خبری از اعتراض محمدباقر قالیباف علیه محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی منتشر شده، اطلاع ما از منابع آگاه بر نادرست بودن این ادعا خبر می‌دهد.

ضمن تاکید مجدد بر نادرست بودن ادعای مطرح شده، در جلسات شورای هماهنگی اقتصادی اختلاف سلیقه‌های کارشناسی و اجرایی بر سر پیگیری مسائل مردم امری طبیعی است، اما همانطور که رییس مجلس در نطق امروز مجلس تاکید کرد نتیجه جلسه شورای هماهنگی اقتصادی اجماع دولت و مجلس و هماهنگی کامل سران قوا در چگونگی هدفمند کردن یارانه ارز ترجیحی بوده است و دولت به عنوان متولی که بار سنگین اجرا را به عهده دارد و مجلس به عنوان ریل گذار و ناظر، با همدلی و هماهنگی در ایجاد آرامش معیشتی برای سفره مردم تلاش خواهند کرد.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر