کد خبر: ۸۱۲۷
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
به مسافران با نام‌های مبارک «معصومه» و «رضا» که در بازه زمانی ۱۱ تا ۲۱ خردادماه فقط از طریق سایت رجا بلیت قطار‌های رجا به مقصد شهر مقدس مشهد را خریداری کنند، ۲۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود.

شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا به مناسبت گرامی‌داشت ولادت با سعادت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) طرح ویژه «دهه کرامت» را با ارائه تخفیف و هدایای ویژه به مسافران اجرا می‌کند.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت «رجا» سرپرست معاونت اجرایی این شرکت با اعلام این خبر گفت: به مسافران با نام‌های مبارک «معصومه» و «رضا» که در بازه زمانی ۱۱ تا ۲۱ خردادماه فقط از طریق سایت رجا بلیت قطار‌های رجا به مقصد شهر مقدس مشهد را خریداری کنند، ۲۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود.

تخفیف شرکت ریلی «رجا» به مناسبت دهه کرامت

«علیرضا علی سلیمانی» گفت: این تخفیفات، بدون نیاز به هیچ‌گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و بدون محدودیت در مسیر‌های منتهی به مشهد انجام می‌پذیرد.

وی گفت: در این طرح به مسافران خردسال با اسامی مزین به نام «معصومه» که در تاریخ ۱۰ تا ۱۱ خرداد ماه و مسافران خردسال با اسامی مزین به نام «رضا» که در تاریخ ۲۰ تا ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ با قطار‌های ۴ و ۵ ستاره شرکت رجا به مقصد مشهد مقدس سفر می‌کنند، بسته هدیه سرگرمی مذهبی اهدا می‌شود.

همچنین سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هموطنان در اقصی نقاط کشور در خصوص اطلاعات مرتبط با سفر با قطار و دریافت پیشنهاد‌ها و انتقاد‌های آنان است.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر