کد خبر: ۸۱۸۳
۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۹
بر اثر برخورد خودروی سواری پژو با کامیون کشنده ۵ نفر سرنشینان سواری پژو جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: برخورد سواری پژو با کامیون کشنده در کیلومتر ۱۷۵ محور دیهوک به راور پنج کشته برجای گذاشت.

به گزارش اکوپل نیوز، سرهنگ علیرضا رضایی اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در ساعت ۱۶ کیلومتر ۱۷۵ محور"دیهوک به راور" بلافاصله مأموران و نیرو‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند خودروی سواری پژو با کامیون کشنده برخورد کرده است که بر اثر این حادثه ۵ نفر راننده و سرنشینان سواری پژو جان خود را از دست داده اند.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به این که علت حادثه توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: جاده به علت حادثه مسدود و تردد با احتیاط کامل از کنار گذر ایجاد شده امکان پذیر است.

این مقام انتظامی تأکید کرد: شهروندان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از هرگونه عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

جان باختگان حادثه درون خودروی سواری محبوس شده بودند که با استفاده از ست نجات نیمه سنگین توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی و تحویل عوامل مربوطه شدند.

۵ کشته بر اثر تصادف خودر پژو و کامیون در جاده دیهوک به راور

۵ کشته بر اثر تصادف خودر پژو و کامیون در جاده دیهوک به راور

گزارش خطا
برچسب ها: تصادف حادثه
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر