کد خبر: ۹۵۰۵
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
برای پیگیری اجرای حکم قصاص قاتل فرزندم سالهاست درخواست دستور رئیس قوه قضاییه در این رابطه را داشتم که این اقدام در دوره جدید قوه قضاییه انجام شد.

چندی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که پرونده شهادت مرزبان سلمان احسانی که ۱۱ سال پیش در درگیری با قاچاقچیان سوخت در خلیج فارس به شهادت رسید هنوز تعیین تکلیف نشده است.

مادر این شهید احسانی، نیز از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد این پرونده تعیین تکلیف شود و قاتل شهید احسانی به سزای عمل خود برسد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه؛ با دستور رئیس قوه قضاییه در مورد تعیین تکلیف پرونده‌های بلاتکلیف و مسن، این پرونده نیز پس از ۱۱ سال تعیین تکلیف شد و صبح امروز قاتل شهید احسانی قصاص شد.

حکم قصاص قاتل شهید «سلمان احسانی» اجرا شد

در همین زمینه مادر شهید سلمان احسانی طی گفت و گویی در رابطه با پرونده شهادت فرزند خود گفت: برای پیگیری اجرای حکم قصاص قاتل فرزندم سالهاست درخواست دستور رئیس قوه قضاییه در این رابطه را داشتم که این اقدام در دوره جدید قوه قضاییه انجام شد و پس از ۱۱ سال توانستم به آنچه که می‌خواستم برسم.

این مادر شهید ادامه داد: از رئیس قوه قضاییه به دلیل پیگیری احقاق حق در مورد این پرونده تشکر می‌کنم.

وی افزود: همچنین از افرادی که در این رابطه خانواده ما را همیاری و همکاری کردند درخواست و صدایمان به گوش رئیس قوه قضاییه برسد نیز کمال تشکر را داریم.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر