کد خبر: ۳۵۰۴
۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
بازنشستگان شرکت بیمه ایران، سفیران شایسته بیمه ایران اند؛ بازنشستگی مرحله‌ای جدید از زندگی اجتماعی و حتی حرفه‌ای ایشان است.

آیین تجلیل از بازنشستگان جدید بیمه ایران در آستانه برپایی جشن هشتاد و ششمین سالروز تاسیس بیمه ایران برگزار شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، سید محمد ناصر مبرقعی، عضو هیات مدیره بیمه ایران، در آیین تکریم از بازنشستگان شرکت سهامی بیمه ایران، طی سخنانی، با گرامی داشت اعیاد فرخنده میلاد خجسته پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) افزود: برگزاری چنین مراسمی به پاس احترام، تکریم و تعظیم بزرگوارانی که حداقل ۳۰ سال در سنگر بیمه ایران با پاکی و احساس مسئولیت و عشق به حمایت از حادثه دیدگان و التیام درد‌های آنان بدون منت به کشور و مردم خدمت کرده اند همواره مورد مباهات بوده است و تلاش همه ارکان شرکت برای ترمیم و بهبود شرایط معیشت این همکاران عزیز در راس الویت هاست.

مراسم تجلیل از بازنشستگان بیمه ایران برگزار شد

وی با قدردانی از معاونان و مدیران، به ویژه مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران که سنت خوب تجلیل و تکریم از بازنشستگان شرکت را با رویکردی نواندیشانه عملیاتی ساختند و بر انجام شایسته آن اصرار داشته اند، یاد و خاطره همه شهیدان عزتمند، شهدای جلیل القدر بیمه ایران و همچنین همکارانی که در بدنه شرکت یا شبکه فروش در شرایط بحرانی پاندمی کرونا و بر اثر ابتلا به ویروس کوید ۱۹ یا بروز حوادث دیگر جان باخته اند را گرامی داشت و افزود: چقدر خوب است از صمیم قلب برای نسل جوان بیمه ایران که آینده ساز شرکت هستند دعا کنیم و با حوصله و صبر نگاه مشفقانه از آن‌ها حمایت کنیم.

مبرقعی اضافه کرد: بازنشستگان شرکت، سفیران شایسته بیمه ایران اند؛ بازنشستگی مرحله‌ای جدید از زندگی اجتماعی و حتی حرفه‌ای ایشان است.

عضو هیات مدیره بیمه ایران گفت: در طلیعه ۱۵ آبان سالروز تاسیس بیمه ایران، جای شکر است که به لطف خداوند متعال و با تلاش‌های بیدریغ تمامی همکاران، در یک سال گذشته توفیقات ارزشمندی برای شرکت به دست آمد که بسیاری از آن‌ها حاصل زحمات بی منت شما بازنشستگان عزیزی است که اخیراً به این افتخار نایل آمده اید از جمله این توفیقات، می‌توان به رشد سرمایه شرکت تا مرز ۱۹ هزار میلیارد تومان، رسیدن بیمه ایران به سطح یک توانگری مالی و تدوین و تنظیم سند راهبردی شرکت اشاره کرد، محور‌هایی که با جدیت توسط مدیرعامل محترم و هیأت مدیره دنبال می‌شد.

مراسم تجلیل از بازنشستگان بیمه ایران برگزار شد

مبرقعی تاکید داشت که اینکه بازنشستگان حاضر در جلسه همگی جوان هستند بشارت از سلامت و شادابی و انرژی فعالیت آن‌ها را می‌دهد و بسیار امیدوار کننده است به این دلیل که به خوبی فرصت طراحی و اجراء استفاده از تجربیات خود در صنعت بیمه و یا حتی حوزه‌های جدید فعالیت حرفه‌ای را در اختیار دارند، زیرا هم جوان هستند و هم فهم شهودی و تجربی نیاز‌های جامعه را دارند این زمینه‌ای است مغتنم برای خلق ایده‌های نو با رویکردی نواندیشانه، زیرا امروز صنعت بیمه تشنه ایده‌های کاربردی مفید برای خدمت به مردم است و بازنشستگان ظرفیت خوبی برای ایده پردازی خلاق را دارا می‌باشند.

مبرقعی عضو هیئت مدیره بیمه ایران در پایان با بیان خاطراتی از فعالیت‌های گذشتگان بیمه ایران و اشاره به اهمیت تاریخی و کاربردی آن‌ها تدوین تاریخ شفاهی بیمه ایران با اتکا به خاطرات و تجربیات پیشکسوتان و بازنشستگان شرکت را به عنوان یک ایده قابل بررسی مطرح نمود.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل بیمه ایران: راه پشتیبانی از اقتصاد کشور، بزرگ‌تر کردن صنعت بیمه است

بیشتر بخوانید: بالاترین نشان مسئولیت اجتماعی به بیمه ایران رسید

بنا به این گزارش، در این مراسم، همچنین اسماعیل داور پناه معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران، در سخنانی با ارائه گزارشی از اقدامات رفاهی انجام شده، موضوع پرداخت یکسان امور رفاهی به کارکنان رسمی و بازنشسته را مطرح نمود.

مراسم تجلیل از بازنشستگان بیمه ایران برگزار شد

همچنین، اشاره به تصمیمات در دستور کار شرکت برای ارتقای سطح زندگی همکاران بازنشسته، اوضاع مطلوب مالی شرکت با کند شدن ضرب آهنگ خسارت، تقویت کانون بازنشستگان و رسیدگی و پیگیری وام همکاران بازنشسته از دیگر موارد مطروحه توسط نامبرده بود.

وی با اشاره به بازدهی خوب سرمایه گذاری‌های شرکت گفت: اقدامات و برنامه‌های بسیار خوبی برای ارتقای سطح معیشت قشر زحمتکش بازنشسته در بیمه ایران در دست اجراست که انشاا... نویدبخش خبر‌های بهتری برای این عزیزان در آینده می‌باشد. ‏

در این دیدار که در فضایی صمیمی و معنوی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، با حضور معاونان مدیرعامل، مدیران ارشد شرکت، برخی از اعضای کانون بازنشستگان و تعدادی از همکاران بازنشسته بیمه ایران برپا شد، یکی از همکاران بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان حاضر در مراسم از توجه ویژه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران شرکت به پیشکسوتان و بازنشستگان بیمه ایران تشکر و قدردانی کرد.

در پایان این نشست صمیمی، به پاس قدردانی از همکاران بازنشسته لوح‌های تقدیر تمامی بازنشستگان حاضر در جلسه توسط آقایان مبرقعی عضو هیات مدیره، صفر زاده معاون فنی، داورپناه معاون توسعه مدیریت و منابع و نظری معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه ایران به ایشان تقدیم شد.

مراسم تجلیل از بازنشستگان بیمه ایران برگزار شد

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر