کد خبر: ۶۰۷۸
۰۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن تا ۲۹ اسفند تداوم دارد و بعد از آن تحلیل و پالایش اطلاعات متقاضیان شده، تکمیل و نهایی می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مهلت ثبت‌ نام طرح نهضت ملی مسکن را برای تمامی متقاضیان واجد شرایط تا پایان اسفندماه اعلام کرد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده با اعلام این که سامانه نهضت ملی مسکن برای ثبت‌ نام تمامی گروه‌ها از جمله مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن باز است، گفت: بعد از چند ماهی که فرصت برای نام‌نویسی به متقاضیان مسکن داده شد، تمامی متقاضیان واقعی و مایل به مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن فرصت ثبت‌نام را یافتند.

مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن برای همه پایان اسفند است

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: ثبت‌نام تا ۲۹ اسفند در طرح نهضت ملی مسکن تداوم دارد و بعد از آن تحلیل و پالایش اطلاعات متقاضیان ثبت‌ نام شده، تکمیل و نهایی می‌شود.

محمودزاده تصریح کرد: در مقطع زمانی نیاز است تا سایت نام‌نویسی طرح نهضت ملی مسکن بسته و ارزیابی‌های کلی و ساماندهی ثبت‌نامی‌ها انجام بشود که اینکار بعد از پایان اسفند آغاز خواهد شد. در عین حال اگر تقاضایی متعاقب آن وجود داشته باشد در آینده برای تمدید نام‌نویسی در طرح نهضت ملی مسکن تصمیم گرفته خواهد شد.

وی توضیح داد: در حال حاضر همه گروه‌های واجدشرایط طرح نهضت ملی مسکن در حال ثبت‌نام هستند و فقط مختص به مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن نیست. همچنین در تمامی شهر‌های کشور ثبت‌نام انجام می‌شود.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر