کد خبر: ۶۲۸۰
۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر:
سرپرست داوطلبان جمعیت هلال احمر از واگذاری ۶۰۰ دستگاه کمک تنفسی بای‌پپ برای درمان بیماران درگیر سویه امیکرون بستری در بیمارستان و مراکز درمانی سراسر کشور خبر داد.

سرپرست داوطلبان جمعیت هلال احمر از واگذاری ۶۰۰ دستگاه کمک تنفسی بای‌پپ (دستگاه فشار مثبت دوطرفه تنفسی) برای درمان بیماران درگیر سویه امیکرون بستری در بیمارستان و مراکز درمانی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی با اشاره به نگهداری و ترخیص ۶۰۰ دستگاه کمک تنفسی بای‌پپ در بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر، گفت: قرار است این دستگاه‌های کمک تنفسی با همکاری مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور به صورت امانی در اختیار مبتلایان به کرونا قرار گیرد.

وی افزود: مسئولان جمعیت هلال احمر برای آرامش و خدمت‌رسانی به مردم در آمادگی کامل هستند و جمعیت هلال احمر برای درمان بیماران مبتلا به سویه امیکرون که در بیمارستان‌ها با کمبود دستگاه مواجه‌اند، به کمک آنان شتافته است.

بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر آماده کمک رسانی به مبتلایان امیکرون است

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تاکید کرد: در همین راستا ۴۰۰ دستگاه بای پپ در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار می‌گیرد تا به صورت دائمی در بیمارستان‌های کشور مورد استفاده قرار گیرد و ۲۰۰ دستگاه نیز از طریق بانک امانات جمعیت هلال احمر به صورت امانی و با هماهنگی پزشک متخصص در اختیار بیماران مبتلا به کرونا قرار خواهد گرفت.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر