کد خبر: ۶۵۷۵
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
چنانچه کسی این فرد را می‌شناسد و یا از محل نگهداری این کودک و از سرنوشت او اطلاع دارد با پلیس ۱۱۰ یا اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به شماره ۵۱۰۵۵۵۱۱ تماس بگیرند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با انتشار تصویر کودک ربایی که اقدام به دزدیدن کودک ۸ ماهه در شهرری کرده است، از شهروندان برای شناسایی وی درخواست همکاری کرد.

به گزارش اکوپل نیوز، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: هجدهم آبان امسال صدای فریاد‌های کمک خواهی زن جوانی در میدان مدرس شهرری، توجه کسبه و رهگذران را به خود جلب کرد؛ زن جوان فریاد می‌زد: «بچه‌ام را دزدیدند، مردم کمکم کنید».

او افزود: به دنبال فریاد‌های زن جوان، موضوع به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام و تحقیقات برای یافتن کودک ربوده شده آغاز شد؛ زن جوان در تحقیقات اولیه گفت «مدتی قبل، از شوهرم جدا شدم، اما پسرم به نام ماهور را نزد خودم نگه داشتم، در این مدت در بازار دستفروشی می‌کردم، روز حادثه دو زن جوان به سراغم آمدند و یک لیوان چای تعارف کردند».

پلیس آگاهی: زن کودک ربا را شناسایی کنید + عکس

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران ادامه داد: شاکیه گفت «وقتی چای را خوردم در حالی که پسر ۸ ماهه‌ام در آغوشم بود، از بازار بزرگ شهرری تا میدان مدرس به راه افتادم و پیاده رفتم، آن دو زن هم کنار من حرکت می‌کردند تا اینکه چند دقیقه بعد احساس کردم دست و پاهایم لمس شد و روی زمین افتادم. در همین حین دو زن جوان که صورت هایشان را با ماسک پوشانده بودند، کودکم را از آغوشم بیرون کشیده و متواری شدند». به دنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند.

او افزود: در بازبینی دوربین‌ها مشخص شد دو زن جوان با چهره‌هایی ماسک دار به سراغ مادر ماهور رفته اند و دوربین‌ها نشان می‌داد در لحظه‌ای که زن جوان حواسش نبوده است، داخل چای، ماده‌ای ریخته و به مادر ماهور دادند. بعد از آن هم دوربین‌ها نشان می‌داد؛ کودک ربایان، ماهور را از آغوش مادرش دزدیده و از محل متواری شدند.

پلیس آگاهی: زن کودک ربا را شناسایی کنید + عکس

سرهنگ نثاری اظهار کرد: از روز حادثه تاکنون ردیابی‌های پلیس برای یافتن کودک ربوده شده ادامه دارد، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است؛ بنابراین بازپرس شعبه هشتم دادسرای شهرری با درخواست انتشار تصویر متهم پرونده که یک زن است؛ از مردم خواست چنانچه کسی این فرد را می‌شناسد و یا از محل نگهداری این کودک و از سرنوشت او اطلاع دارد با پلیس ۱۱۰ یا اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به شماره ۵۱۰۵۵۵۱۱ تماس بگیرند یا به دادسرای شهرری مراجعه کنند.

گزارش خطا
برچسب ها: پلیس
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر