کد خبر: ۶۱۳۷
۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
حسن شریفی با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست، آن را محکم‌ترین پشتوانه سلامت جامعه اداری دانست.

آیین معارفه جمشید جنگ آرا و تودیع برزویی مدیران کل حراست جدید و سابق بیمه ایران با حضور حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، معاونین بیمه ایران، حسن ابراهیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و معاونین این مرکز، در ساختمان مرکزی بیمه ایران برگزار شد.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، حسن شریفی در این جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه حراست، آن را محکم‌ترین پشتوانه سلامت جامعه اداری دانست و اظهار داشت: از خدمات و تلاش‌های ارزنده برزویی در مدت حضور خود در بیمه ایران کمال تقدیر و تشکر را داریم.

به نظر من حوزه حراست و نظارت در بیمه ایران و همه سازمان‌های دیگر کار بسیار پیچیده‌ای است و در اینجا جا دارد که از خدمات همه دوستانی که در واحد حراست انجام وظیفه کرده اند تشکر و قدردانی کنیم و برای همه آن‌ها آرزوی توفیق نماییم. همچنین از جنگ آرا به خاطر قبول این مسئولیت خطیر و بسیار مهم با توجه به شناختی که به طور کامل از مجموعه بیمه ایران دارد، تشکر می‌کنم.

مدیرعامل بیمه ایران: حراست محکم‌ترین پشتوانه سلامت جامعه اداری است

حسن ابراهیمی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزاری جلسات تودیع و معارفه را امری طبیعی در شرکت‌ها دانست و گفت: در مجموعه حراست همواره مدیران جدید ادامه دهنده راه مدیران قبلی هستند و این تغییرات روندی طبیعی برای پویایی است، امیدوارم با تلاش و همت مدیر جدید حراست نقاط ضعف قبلی برطرف شده و نقاط قوت نیز تقویت گردد.

بیمه ایران بعنوان بزرگترین وتن‌ها شرکت دولتی کشور دارای فرآینده‌ها و پیچدگی‌های خاصی است و ما نگاه متفاوتی به آن داریم.

حضور تیم مدیریتی جدید امید‌ها را در بدنه شرکت افزایش داده و متخلفین را ناامید کرده است و انتظار داریم با تعاملی که مجموعه بیمه ایران با دستگاه‌های نظارتی دارد میزان تخلفات به حداقل رسیده وحال صنعت بیمه خوب شود.

مرادی معاون مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی صیانت و برخورد‌های خیرخواهانه را بعنوان یکی از سیاست‌های حراست کل مورد تاکید قرار داد و گفت: اصلاح فرآیند‌ها و برخورد‌های ما باید صیانتی باشد و این برخورد‌ها باید خیرخواهانه و در جهت پیشگیری باشد و در حراست کل اولویت اصلی ما پیشگیری است. من از عملکرد برزویی در مدت حضور خود در بیمه ایران تقدیر تشکر می‌کنم.

وی در ادامه افزود: در حراست کل و مدیریت آن، آنچه که مورد تاکید است، هم افزایی و تخصصی کردن امور است چرا که ما یک نگاه امنیتی نیز در حراست داریم. با توجه به تعداد نمایندگان و افزایش فعالیت صدور بیمه نامه در فضای مجازی قطعاً شکل خدمات در آینده تغییر خواهد کرد؛ بنابراین برای این حوزه باید برنامه‌ریزی کنیم تا دچار خلا نشویم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهراب بزویی تقدیر و قدردانی شد. همچنین حکم جمشید جنگ آرا نیز به وی ابلاغ گردید.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر