کد خبر: ۷۷۸۹
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
این یک سیاست بسیار مهم و مترقیانه است که اتفاق خواهد افتاد و در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی قرار دارد و طبیعی است که استانداران هم باید به طور کامل در جریان آن قرار بگیرند.

وزیر کشور اصلاح در نظام پرداخت یارانه را گام مهم در راستای عادلانه ساختن آن دانست و گفت: پرداخت یارانه به مصرف کننده یعنی مردم، یک سیاست مترقیانه است.

به گزارش اکوپل نیوز به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی صبح دوشنبه در حاشیه نشست مسئولان اقتصادی دولت با استانداران سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.

وی افزود: اصلاحی در سیاست‌های یارانه‌ای رخ می‌دهد که در راستای مردمی سازی و عادلانه کردن پرداخت‌های یارانه‌ای است.

وزیر کشور توضیح داد: اگر تاکنون یارانه‌ها به ابتدای زنجیره که همان وارد کننده یا بعضا تولید کننده هستند، پرداخت می‌شده است، از این پس قرار است یارانه به آخرین زنجیره یعنی مصرف کننده یا مردم پرداخت شود.

وزیر کشور: سیاست یارانه‌ای جدید بسیار مهم و مترقیانه است

وحیدی تصریح کرد: این یک سیاست بسیار مهم و مترقیانه است که اتفاق خواهد افتاد و در دستور کار دولت و مجلس شورای اسلامی قرار دارد و طبیعی است که استانداران هم باید به طور کامل در جریان آن قرار بگیرند.

وی یادآور شد: پیش از این هم چند نشست با استانداران در این زمینه برگزار شده است و تلاش داریم با آمادگی و به بهترین شکل، این کار انجام شود.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه در موضوع نان و دارو به گونه‌ای مستقل عمل می‌شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه سخنگوی اقتصادی دولت اطلاع رسانی خواهد داشت.

گزارش خطا
خبرهای مرتبط
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر